Veidrodis "Galaktika"

Veidrodis su 3D LED apšvietimu.

Matmenys: 790 x 650 mm.

Smulkiau
230,00 €

Apie prekę

“Galaktika” – tai unikalus, kokybiškas, išskirtinio, modernaus ir itin šiuolaikiško dizaino 3D veidrodis su LED apšvietimu, suteikiančiu tunelio efektą. LED spalva: šilta balta. Apšvietimui naudojami energiją taupantys LED. Veidrodžio nugarėlėje yra sidabro spalvos rėmelis. Atstumas nuo sienos: 45 mm. Gali būti kabinamas horizontaliai ar vertikaliai. Turi įtaisytą 230 V maitinimo bloką. Be jungiklio.

Garantija: 2 m.

Pateiktose nuotraukose matote tik veidrodžio pavyzdžius, realus vaizdas gali truputį skirtis.

Rekomenduojama komplektuoti su vonios baldų komplektais "Mensa", "Modul" ar spintele "Verona". Itin kokybiški vonios baldai pagaminti iš atsparios drėgmei drožlių plokštės, o durelės iš atsparaus drėgmei MDF. Gaminant naudojama Blum furnitūra, tad visos durelės ir stalčiai užsidaro švelniai ir lėtai. Komplektuojama su stačiakampio formos akmens masės praustuvais.

Komplektas "Mensa"  - pakabinama praustuvo spintelė ir ūkinė spintelė.

Komplektas "Modul"  - pakabinamos praustuvo spintelės ir ūkinė spintelė. Viršutinė spintelė su veidrodžiais į komplektą neįeina.

Spintelė "Verona" - pakabinama praustuvo spintelė su ilga metaline chromuota rankena, ant kurios galima pakabinti rankšluostį, bei tualetinio popieriaus laikikliu šone.

Daugiau informacijos ir šių baldų nuotraukų rasitehttp://www.baldai.eu/lt/106-vonios-baldai

Pagaminta Lenkijoje.

Alternatyvūs prekės pavadinimai: šviečiantys veidrodžiai, svieciantys veidrodziai, led veidrodžiai, led veidrodziai, veidrodis, veidrodžiai, veidrodziai.