Šviečiantis veidrodis 47

Šviečiantis veidrodis su LED apšvietimu

Matmenys: 800 x 1000 mm

Storis: 25 mm

LED juosta šviečia apie 30 tūkst. val.

Saugos klasė: IP 65

Maitinimo šaltinis: IP 67

Veidrodžio paskirtis gali būti įvairi, galima pakabinti kambaryje, vonioje ir t.t.

Smulkiau
160,00 € 190,00 €

-30,00 €

AKCIJA!
Gera kaina!

Apie prekę

Šis veidrodis yra ypatingai plonas, lengvai montuojamas su aukšto ryškumo LED apšvietimu, kuris spinduliuoja šiltai baltą, nerėžiančią akių šviesą, esant poreikiui galima pasirinkti ir šaltai baltą šviesą. Veidrodyje įmontuotas LED apšvietimas suvartoja mažiau energijos nei įprasti šviestuvai. Galima pasirinkti jungiklį. Liečiamas jungiklis reaguoja į prisilietimą. Veidrodžio nugarėlėje, rėmui, naudojama aliuminė apdaila. Šis veidrodis nepamainomas moterims ir merginoms atliekant kasdienes grožio procedūras, o vyriškiams skutantis.

NAUJIENA! Galime padengti veidrodį "NANO DANGA". Tai ypatingai plonas apsauginis sluoksnis, kuris padidina veidrodžio atsparumą įbrėžimams, kieto vandens dėmėms, nešvarumams, temperatūros pokyčiams. Daugiau informacijos

Jau 15 metų projektuojame ir gaminame pagal individualius užsakymus veidrodžius su integruotu apšvietimu buičiai ir viešosioms patalpoms. Nors veidrodžiai yra 40-50% pigesni nei Vakaruose gaminami analogai, mes naudojame tas pačias žaliavas ir apšvietimo įrangą kaip ir žymiausi gamintojai. Užsakant veidrodį Jūs galėsite pasirinkti iš įprastų modelių arba mes sukursime visiškai naują produktą. Veidrodis gali būti ne tik stačiakampio, bet ir apvalios, ovalios formos. Taip pat dekoruojame veidrodžius skirtingomis technikomis ir esame vieninteliai Lietuvoje galintys pagaminti ypatingai didelių matmenų (virš 2000 mm) šviečiančius veidrodžius.

Dėl Jūsų išmatavimų kreiptis: info@veidrodis.lt. Kaina priklauso nuo Jūsų užsakyto veidrodžio modelio, dydžio ir t.t. 

Pasakykite savo norus mes juos paversime tikrove!