VEIDRODŽIŲ MAGIJA

VEIDRODŽIŲ MAGIJA

Veidrodžiai jau nuo amžių glūdumos yra apgaubti magijos ir paslapties aureole. Sakoma, kad jie sugeria visą neigiamą informaciją, tačiau gali padėti nukreipti ją kita linkme. Yra manoma, kad veidrodžio teikiamomis galiomis namus galite pripildyti pozityvios energijos ir pagerinti visą atmosferą arba, atvirkščiai, viską pabloginti...

Teisingai pakabintas arba pastatytas veidrodis namams suteikia erdvės, taip pat nukreipia neigiamą aštrių kampų energiją, sukuria vizualiai pozityvų durų ir langų išsidėstymą, apskritai pagerina sklindančios energijos cirkuliaciją. O štai ne vietoje esantis veidrodis grasina nelaimėmis ir ligomis visai šeimai.

Miegamasis ir vaikų kambarys - tai vietos, kur veidrodžio geriau nekabinti, ypač šalia lovos. Manoma, kad tai gali trukdyti visaverčiam poilsiui. Juk miegodamas žmogus išsilaisvina iš susikaupusių neigiamų emocijų, o veidrodis atspindės jas atgalios. Užburtas ratas neleis miegančiajam atsipalaiduoti. Taip pat svarbu paminėti, kad jei jau pakabinote veidrodį miegamajame, tuomet geriau tegul jame neatsispindi lova. Na, o vaikų kambaryje veidrodyje turėtų matytis tik tie daiktai, kurie mažyliui teikia džiaugsmo, tarkime, žaisliukai, knygelės.

Suskilusius veidrodžius kuo greičiau išmeskite, o į senovinius ir antikvarinius žvelkite kuo atsargiau. Juose ilgą laiką kaupėsi įvairiausia informacija, todėl sunku pasakyti, kaip jie paveiks žmogaus gyvenimą. Taip pat svarbu reguliariai valyti dulkes – tik švarus veidrodis geba prišaukti sėkmę ir turtus.