ĮRĖMINTAS VEIDRODIS

ĮRĖMINTAS VEIDRODIS

Įrėmintas veidrodis – tarsi paveikslas, kurio siužetas – tai, kas vyksta realiame gyvenime. Klasikinio stiliaus veidrodžiai yra griežtų geometrinių formų, jų rėmai dažniausiai būna paauksuoti. Kaimiško stiliaus interjerą papuoš veidrodis su mediniu ar pintu rėmu. Jie gali būti puošti džiovintomis gėlėmis, gamtos motyvais. Moderniam interjerui tinka išskirtiniai, ryškūs, kartais net metalinio profilio rėmai. Provanso stiliaus interjere dera sendintas stilius ir klasika.

Renkantis veidrodžio rėmą, būtina atsižvelgti į veidrodžio dydį. Dideliam veidrodžiui netiks siauras rėmas, o mažam, galima priderinti tiek siaurą, tiek ir platų rėmą. Mažas veidrodis, įrėmintas plačiame rėme, tampa labiau dekoro detale, tad, jei norite, kad veidrodis atliktų pagrindinę savo funkciją, veidrodžio rėmą reikėtų rinktis proporcingą veidrodžio dydžiui.

Žinoma, veidrodžiai gali būti kabinami ir be jokio rėmo, tačiau tinkamai parinktas rėmelis, padės sukurti išties išskirtinį interjerą. Kartais būtent veidrodžio rėmelis, o ne pats veidrodis gali būti pagrindinis akcentas. Pasirinkę medžiagas, formas ir faktūras, derančias prie baldų, paveikslų ar kitų namų interjero detalių, sukursite savitą ir stilingą atmosferą.