KAIP PASIRINKTI RĖMĄ?

KAIP PASIRINKTI RĖMĄ?

Paveikslai - vienas iš geriausių būdų siekiant papuošti namus ir suteikti jiems išskirtinumo. Kiekvienas paveikslas gali pasakyti daug dalykų apie asmenį, kuris jį pasirinko. Tačiau paveikslas be tinkamo rėmo gali visiškai nepritapti Jūsų namuose.

Visų pirma, rinkdamiesi rėmą atsižvelkite į savo namų interjerą. Moderniame interjere puikiai tinka paprasti, neperkrauti detalėmis, lygūs rėmai, kadangi tokie rėmai atrodo subtiliai. Klasikinis interjeras reikalauja dekoruotų, ornamentais puoštų rėmų, kuriuose patariama rėminti gamtos peizažus, įvairius motyvus. Žinoma, visada galite derinti tai kas atrodytų nesuderinama, pavyzdžiui klasika ir modernas, juk svarbiausia, kad Jūs puikiai jaustumėtės dėl savo sprendimo.

Taip pat atkreipkite dėmesį ir į paveikslo tematiką, jame vyraujančias spalvas, tai gali Jums padėti išsirinkti tinkamą rėmą. Žinoma, klasikinės ir beveik viskam tinkančios rėmų spalvos yra juoda, balta ar pilka. Taip pat viena populiariausių rėmų spalvų - auksinė. Tai šilta spalva, kuri suteiks Jūsų namams jaukumo.

Rėmuose galima rėminti ne tik paveikslus, nuotraukas, bet ir veidrodžius. Veidrodžiams rekomenduojama rinktis klasikinio, baroko stiliaus rėmus. Tokie rėmai gali būti dekoruoti ornamentais, klasikinėmis aukso, sidabro ar bronzos spalvomis. Pasirinkę tokį rėmą veidrodžiui suteiksite naujo spindesio, prabangos ir puošnumo.

Dar vienas svarbus akcentas renkantis rėmą, tai Jūsų rėminamo objekto dydis. Jei pasirinksite platų rėmą, jis atrodys didingai, suteiks išskirtinumo bei stilingumo. Tačiau dažniausiai paltūs rėmai būna dekoruoti į tai reikėtų atsižvelgti ir neužgošti rėminamo objekto. O siauresni rėmai visada sukoncentruos didesnį dėmesį į įrėmintą objektą, atrodys subtiliai ir elegantiškai.

Rėmą galite pasirinkti ir internetu ir atvykę į rėminimo dirbtuves. Dažnai tarp gausybės rėmų galite pasimesti, todėl Jums mielai patars, tai išmanantys profesionalai.

Reklama

Santechnikos prekių elektroninė parduotuvė