"Nano danga" pradėta tirti ir plėtoti 1980 m., Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji sukurta remiantis specialiais, moksliniais tyrimais, nanotechnologijų pagrindu. Trumpiausias šios technologijos apibūdinimas - ilgalaikė stiklo apsauga.
Šildomas veidrodis, tai puikus sprendimas, suteikiantis komforto jausmą, atliekant kasdienes procedūras.
Pakeiskite kambario interjerą, padidinkite erdvę su tinkamoje vietoje esančiu veidrodžiu. Siūlome Jums keletą patarimų ir įdomių idėjų.
Įrėmintas veidrodis – tarsi paveikslas, kurio siužetas – tai, kas vyksta realiame gyvenime. Klasikinio stiliaus veidrodžiai yra griežtų geometrinių formų, jų rėmai dažniausiai būna paauksuoti. Kaimiško stiliaus interjerą papuoš veidrodis su mediniu ar pintu rėmu. Jie gali būti puošti džiovintomis gėlėmis, gamtos motyvais.
Paveikslai – vienas iš geriausių būdų siekiant papuošti namus ir suteikti jiems išskirtinumo. Kiekvienas paveikslas gali pasakyti daug dalykų apie asmenį, kuris jį pasirinko. Tačiau paveikslas be tinkamo rėmo, gali visiškai nepritapti Jūsų namuose.
Dažniausias moterų ir vyrų sportavimo skatintojas – veidrodis. Bet kuris, pažiūrėjęs į veidrodį ir jame pamatęs gražų save, gyvens lengviau, jiems labiau seksis. Jeigu vaizdas veidrodyje netenkina, nereikia daug galvoti. Svarbiausia - pasiryžti pradėti sportuoti. Daugumai žmonių tikriausiai būtų keista, įeiti į sporto salę ir nematyti veidrodžių.
Montessori pedagogikos principai susiformavo XX a. pradžioje ir greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Pagal šią filosofiją vaikas suvokiamas kaip pilnavertė ir savarankiška asmenybė, gebanti pati rinktis, pati nuspręsti. Suaugusieji vaikui tik padeda susipažinti su aplinka, skatina norą ieškoti, mokytis, tobulėti.
Namuose veidrodis ne tik sukuria erdviškumo įspūdį, tačiau ir kuria energetinį lauką. Egzistuoja daugybė patarimų ir prietarų apie veidrodžius.
Sakoma, kad veidrodis gali būti geriausias kūdikio lavinamasis žaislas. Jis mažyliui padeda suprasti, kaip atrodo jo kūnas, ir atrasti savąjį „Aš“. Kodėl tai nepaprastai svarbu?
Veidrodžiai jau nuo amžių glūdumos yra apgaubti magijos ir paslapties aureole. Sakoma, jie sugeria visą neigiamą informaciją, tačiau gali padėti nukreipti ją ir kita linkme. Yra manoma, kad veidrodžio teikiamomis galiomis namus galite pripildyti pozityvios energijos ir pagerinti visą atmosferą arba, atvirkščiai, viską pabloginti...
  • 1
  • 2
Showing 1 to 10 of 11 (1 Pages)